Як правильно провести тест-драйв автомобіля

0
2652

Тест-драйв – це доволі популярна послуга, яка пропонується автосалонами. Під нею приховується пробна безкоштовна поїздка на автомобілі для того, щоб автомобіліст зміг перед здійсненням покупки розібратися із усіма перевагами та особливостями кожного окремого транспортного засобу.

Як ми вже зазначили раніше, тест-драйв Skoda Kyiv відноситься до безоплатних послуг, які направлені на вивчення усіх наворотів машини перед покупкою. Саме тому автомобілісти без труда зможуть підібрати ідеальне за всіма показниками авто, яке буде радувати відмінним функціонуванням та привабливістю на протязі довгого часу.

Більшість салонів, які займаються продажем транспортних засобів, пропонують проходити тест драйв на власних площадках або на спеціальних маршрутах, які заздалегідь обговорюються із ДПС. При цьому дорога, на якій буде проходити тест драйв ні в якому разі не повинна бути ідеально рівною. Пам’ятайте, головною задачею цієї послуги вважається повне вивчення можливостей автомобіля під час пересування по нерівним дорогам, на яких передбачена наявність різних ям поворотів. Тільки у цьому випадку ви зможете перевірити гальмування, швидкість та маневреність авто.

Що стосується часового проміжку, за який проводиться тест драйв, це залежить від самого салону, який пропонує таку послугу. Але у більшості випадків перевірка транспортного засобу відбувається на протязі 40 хвилин. Цього часу повністю достатньо для того, щоб зрозуміти переваги та недоліки машини.

Щоб замовити тест драйв, необхідно зв’язатися із менеджером автосалону будь-яким зручним для себе способом. Після цього буде назначений час та місце, де саме і буде проводитися тест драйв.

Що необхідно для проходження тест-драйву?

 1. По-перше, доведеться замовити послугу у телефонному режимі.

 2. По-друге, обов’язкова наявність прав на керування транспортного засобу відповідної категорії.

 3. По-третє, стаж керування не менше двох років.

 4. По-четверте, відповідний вік, не менше 21 року.

 5. По-п’яте, паспорт, а також тверезий стан.

Крім цього існують відповідні правила, які відносяться до проведення тест-драйвів.

 • Із самого початку за кермо машини сідає консультант автосалону.

 • Потім ви можете пересаджуватися на водійське крісло, а поряд із вами сяде менеджер.

 • Ремінь безпеки обов’язково повинен бути пристебнутий.

 • За кермом транспортного засобу необхідно бути особливо зібраним та уважним.

 • Під час керування слід дотримуватися ПДР.

 • Показники швидкості повинні бути у межах можливого.

 • Повороти необхідно проходити обережно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here